Sıkça Sorulan Sorular

Satışınız nereden yapılmaktadır ? Satış yeri neresi olacak ?


Şu an satışımız bulunmuyor, ancak ön sipariş alabiliyoruz. Ayrıca test sürüşlerimiz başladı. Şehrinizde yapılacak test sürüş günleri konusunda size bilgi vermek isteriz..
Araç fiyatını öğrenebilir miyim?


Çok yakında lansman fiyatlarımızı sizlerle paylaşacağız.
Test sürüşü yapabilir miyiz ?


Araçlarımız, İstanbul, İzmir, Bursa ve Ankara’da bulunmaktadır. Bununla beraber, bir plan dahilinde farklı şehirlerde de buluşmayı planlıyoruz.
XEV markası hangi ülkeye ait?


XEV İtalyan bir markadır.
Araçların üretimi nerede yapılıyor ?


Araçlarımız XEV markası adına Çin’de üretilmektedir.
Kataloğunuz var mı ?


Kataloğumuzu şubat ayında sizlere ulaştırabiliriz. O zamana kadar www.xfuturemobility.com adresinden araçlarımızla ilgili bilgilere erişebilirsiniz.
Showroomunuz var mı ?


Showroomlarımız yakın zamanda açılacak olup, o zamana kadar İstanbul, İzmir, Bursa ve Ankara’da test imkanı sunuyoruz.
Servis konusunda ne planlıyorsunuz ?


Servis anlaşma çalışmalarımız devam ediyor. Yakın zamanda, araçlarımızın satışından önce, 7 bölgede 20 den fazla serivisimiz sizlerin hizmetinde olacaktır.
Araç güvenilirliği konusunda ne diyorsunuz ?


Güven bizim için çok önemli. Araçlarımızda %16 ekstra yüksek dayanımlı çelik ve %22 oranında yüksek dayanımlı çelik kullanılmakta olup oldukça güvenilir araçlardır..
NCAP testleri mevcut mu ?


Güven bizim için çok önemli. NCAP testi mevcut değil fakat araçlarımızda %16 ekstra yüksek dayanımlı çelik ve %22 oranında yüksek dayanımlı çelik kullanılmakta olup oldukça güvenilir bir araçtır.
Donanım özellikleri nelerdir ?


Otomatik klima, 360 derece kamera, koltuk ısıtma, hız sabitleme, şarj olurken akım ve voltaj değerlerini görebilme, 7 inç dokunmatik ekran, lastik basınçlarını gösteren sensör gibi öne çıkan donanım özelliklerine ek olarak tüm donanımları kataloğumuzdan ve www.xfuturemobility.com adresinden erişebilirsiniz.